Збір групи разом із представником Феєрії:
1) в Києві на Центральному залізничному вокзалі о 19:30 (виїзд поїздом);
2) на ст.м. “Житомирська” (виїзд автобусом).
Приїзд в м. Івано-Франківськ. З інших міст можна приєднатись до групи до 9 год., на залізничному вокзалі в місті Івано-Франківськ.
Трансфер у Косів.
Сніданок. Поселення в туристичному комплексі «Байка». На території бази є дерев’яні альтанки, лікувально-оздоровчий комплекс з сауною і басейном, тенісний корт, більярд, ставок для любителів риболовлі.
Екскурсія “Український Стоунхендж + Яворівська Ніагара”.
Терношорська Лада – одна з найбільших природних скульптур в Україні – це унікальний скельний комплекс, український Стоунхендж, що розмістився на південному схилі гори Терношора (989,9 м над рівнем моря), прихований у заростях вікових смерек. Вік скель кілька мільйонів років, утворилися вони на дні Сарматського моря за часів глибокого палеоліту.
Огляд Терношорського Гука – водоспад (3 м, блокового типу) знаходиться на струмку Буковець-Безулька (басейн річки Рибниця) на відстані 1,5 км від Терношорської Лади.
Обід у форельному господарстві. Вам запропонують форель у сметані, на мангалі, а також карпатський банош, сир, бужений на дровах, бринзу, узвар, грибні страви. Відпочинок доповнюють свіже гірське повітря, прохолода лісу та Сокільского водоспаду, і гостинність господарів.
Переїзд до “Яворівської Ніагари”. Якоїсь офіційної задокументованої назви цей водоспад не має. Він розташований на руслі потічка Бедзвінний і знаходиться між урочищами Запідок. Під час інтенсивних дощів цей водоспад цілком виправдовує свою назву – гуркіт стоїть несамовитий.
Повернення у Косів. Ніч у готелі.
Сніданок.
Для бажаючих факультативна екскурсія “Верховина – серце Гуцульщини” (дорослі 250 грн, діти до 12 років – 150 грн).
Переїзд у Криворівню. По дорозі зупинка на Буковецькому перевалі (835 м), звідки відкриваються неймовірні краєвиди й місця.
Криворівня – селище, що розташоване у мальовничому куточку Карпат. Краса цих місць надихала відомих письменників, літераторів, митців. Саме тут створювалась повість “Тіні забутих предків”, а Сергій Параджанов зняв видатний фільм за цією повістю. Тут полюбляли відпочивати Іван Франко, Леся Українка, Ольга Кобилянська, Василь Стефаника та Михайло Коцюбинський.
Відвідування церкви Різдва Пресвятої Богородиці – однієї із найстаріших церков на Гуцульщині, яка за всі триста років свого існування жодного разу не була зачинена, незважаючи на зміни влади, війни тощо. Офіційною датою заснування церкви є 1719 рік – про це свідчить напис, схований під покрівлею над західним ґанком.
Верховина – це вражаючі гірські ландшафти, адже Верховинський район розташований у найвищій частині українських Карпат, чисте гірське повітря, адже поруч не має жодного промислового виробництва, а найближчі великі міста знаходяться за більш ніж 120 км., самобутня культура, звичаї та традиції Карпат. Прогулянка вздовж річки Черемош й зупинка на оглядовій вежі.
Відвідування музею гуцульської магії та мольфарства. Музей гуцульської магії, що у Верховині, потрапив до десятки найнезвичніших музеїв в Україні, зайнявши перше місце.
В музеї Ви почуєте розповідь:
– про способи боротьби з духами, що населяють гори, ліси, річки та озера;
– про магічні знаки та предмети;
– про людей з надприродними властивостями.
Обід в гуцульській колибі “Магурка”. В меню страви української традиційної та гуцульської кухні. Тут по-справжньому затишно і комфортно, бездоганний інтер’єр та дружній привітний персонал дає можливість гостям закладу відволіктися від усіх справ та повністю зануритися в гармонійну, спокійну атмосферу.
Факультативно – катання верхи на конях та рафтинг. Це неймовірно цікавий вид активного відпочинку, доступний практично кожному. Ми пропонуємо до Ваших послуг прогулянки на конях по мальовничих Карпатах в околицях м. Верховина, або рафтинг на р. Чорний Черемош (включно із прокатом водного спорядження: весло, каска, рятувальний жилет і послуги інструктора).
Відвідування «Музею гуцульського побуту», будівля музею споруджена за зразком будівництва XVIII ст.
Місцевий газда пан Василь проводить майстер-класи з використанням стародавнього гуцульського побутового приладдя. А саме:
– помол кукурудзи на муку на жорнах;
– виготовлення шерстяної нитки за допомогою мотовила, веретена, самотоки та кужеля;
– розбивання зерен льону на муку у ступі;
– виготовлення олії з муки льону в олійниці;
– приготування сиру.
Повернення у Косів. Ніч у готелі.
Сніданок.
Для бажаючих пішохідна екскурсія на хребет “Острий”.
З Острого, як на долоні, – видно весь Косів та сусідні села. Також добре проглядаються і всі “горби”, що оточують місто, немов підковою.
Відвідування вольєрного господарства у с. Город. Тут можна побачити: олені, косулі, дикі кабани та інші види тварин, яких тільки можна зустріти у Карпатському краї.
Переїзд в с. Річка. На Вас чекає неймовірна подорож у справжню казку Карпатських гір.
Відвідування маєтку “Гостинний двір у Грепіняків”, який розташований високо в горах (800 м), серед синіх гір та смерекового лісу. До маєтку піднімаємося на транспорті підвищеної прохідності: УАЗ, ГАЗ-66 (незабутні враження, по дорозі зупинки для фотографування).
Катання на позашляховиках викличе у Вас неймовірні емоції, подарує масу вражень і дозволить насолодитися фантастичними пейзажами, без значних фізичних зусиль.
Домашній обід з екологічно чистих продуктів, вирощених господарем + шашлик на природі.
Майстер-клас від господаря, який все життя займається різьбою та інкрустацією по дереву, де Ви за власним бажанням зможете самостійно виконати один із елементів інкрустації. Також можна придбати вироби й сувеніри у господаря.
Дегустація справжніх гуцульських сирів та домашніх копченостей. Продукцію можна придбати або замовити у господині.
Для бажаючих – “Гуцульське джакузі” (купання у валилі) – джакузі в диких умовах. Із гірської річки під сильним напором тече вода, в результаті вас чекає такий собі природний гідромасаж.
Повернення у Косів. Ніч у готелі.
Сніданок.
Факультативні екскурсії на вибір:
1) “Шешорські водоспади + полонина “Росохата” (250 грн, діти до 12 років – 200 грн).
Мандрівка еколого-пізнавальною стежкою “На Росохату”.
Захоплююча подорож у казковий світ різноманіття природи, у світ легенд, традицій, звичаїв та побуту гуцульського краю. Стежка промаркована. На маршруті встановлені малі архітектурні форми, облаштовані місця відпочинку.
По дорозі відвідування печери Довбуша. Печера має форму прямокутного тунелю довжиною 27м, шириною 1-1,5м, висотою 2-4м, орієнтована на південний захід, з глибини тунелю витікає джерело. На полонині можна побачити і посмакувати гуцульськими смаколиками (бринзу, сир-будз, вурду), а також скупатися в гірській річці.
Пістинь – відвідування джерела Івана Водички й церкви Пресвятої Богородиці XVI ст.
Обід в ресторані Аркан – смачні страви та неперевершений сервіс. Природа і тиша на березі річки.
Шешори – мальовниче гуцульське село, яке розтягнулося на декілька кілометрів вздовж гірської річки Пістиньки. Ріка відома своїми Срібними водоспадами, серед яких Шешорський Гук – один з найгарніших у Карпатах.
2) «Протяті Камені й перевал Німчич» (300 грн, діти до 12 років – 200 грн).
Сокільська скеля – геологічна пам’ятка природи, яка розташовується на березі річки Черемош практично на межі Івано-Франківської і Чернівецької областей поблизу села Тюдів. За розмірами скеля сягає 250 метрів в довжину і близько 100 метрів у висоту. Скелясте урвище утворилось внаслідок ерозійної дії річки, в результаті маємо наочний приклад, як насправді вода камінь точить. Важко повірити, але вік скелі сягає приблизно 25 мільйонів років.
По дорозі до перевалу відвідуємо і водоспад Сикавка. Він розташований біля підніжжя Сокільського хребта, в південній частині скелі. Це один з найцікавіших водоспадів краю, він має цікаву історію і виглядає дуже незвично.
Зупинка біля джерела мінеральних вод у с.Підзахаричах.
Перевал Німчич – це неповторні панорамні види довколишніх гір, одне з найбільш мальовничих місць у Буковинських Карпатах, звідси відкривається чудовий краєвид гірської долини, якою тече бурхливий Черемош. Дуже поетично про Німчич висловилася Леся Українка, яка тут побувала у 1901 році: «Раз заїхали на гору Німчич і побачили звідти при заході сонця щось таке гарне і срібне, як мрія».
Неподалік від перевалу знаходяться найцікавіші пам’ятки природи Буковинських Карпат: дивовижні скельні утворення Соколине око та Протяте Каміння. Дістатися до цих об’єктів можна лише пішими маршрутами, вони нескладні й доступні для будь кого.
Скелі Протяте Каміння утворилися в результаті виходу на поверхню потужних сірих пісковиків, а процес вивітрювання надав їм чудернацьких форм. Вони вражають своїми гігантськими розмірами, монолітністю й неповторністю.
Але найцінніше в урочищі — це гігантська десятиметрова кам’яна арка «Соколине око», рідкісна форма карсту, що утворилася на вершині 40-метрової скелі. Позаду арки, тобто з північного боку, у верхній частині скелі є трикамерна печера. У печеру можна потрапити через два отвори, а два інших виходять крізь скелю через десять метрів зі східного боку.
Вечеря в ресторані «Купальська ніч».
Повернення у Косів. Ніч у готелі.
Сніданок.
Екскурсія на пасіку із дегустацією місцевого меду та медовухи. За бажанням дегустація медовухи й карпатських настоянок, а також презентація унікальної медової косметики, при бажанні Ви зможете придбати в якості сувенірів те, що сподобалось вам найбільше.
Виселення із номерів. Виїзд на екскурсію «Прикарпатське кільце».
Ворохта – високогірний курорт, тут є комплекс з чотирьох трамплінів з витягом, що завдяки штучному покриттю діють протягом всього року. Для бажаючих підйом на крісельному підйомнику на оглядовий майданчик.
Тут можна побачити унікальну пам’ятку – церкву Різдва Богородиці, яка є яскравим зразком народної дерев’яної архітектури гуцульського краю XVIII століття.
Старовинний віадук, загальною протяжністю сто тридцять метрів з арками, найдовша з яких досягає шістдесяти п’яти метрів. Даний міст побудований з каменю і є найдовшим в Європі.
Яремче – низькогірний курорт, розташований в надзвичайно мальовничій улоговині між горами на березі Пруту.
Водоспад “Пробій” з дванадцятиметровим мостом над ним і найвідоміший в Карпатах гуцульський сувенірний ринок.
Обід у колибі «У Якова».
Переїзд в Буковель – для бажаючих катання на підйомниках, огляд території гірськолижного комплексу.
Відвідування полонини Перці – справжній відпочинок на справжній гуцульській полонині. Тут пізнавально та колоритно! Ви зможете більше дізнатися про те, як живуть автентичні гуцули, про їхній побут та святкові традиції, житло та одяг, загалом спосіб життя. Також за бажанням зможете зробити колоритну фотосесію у гуцульському стилі.
Переїзд до Івано-Франківська.
Трансфер на залізничний вокзал. Виїзд до Києва.
До нових зустрічей!
+380 (67) 658-99-44
+380 (50) 658-99-44
+380 (63) 658-99-44
02002, м. Київ, м. Лівобережна,
вул. Євгена Сверстюка, будинок 17, офіс 705
Пн - Пт 10.00 - 19.00
Сб 10.00 - 16.00 Сб, Нд вихідний
Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.